ZWROT KOSZTÓW

Prosimy o dokładne zapoznanie się z  poniższymi informacjami dotyczącymi zwrotu kosztów podróży i zakwaterowania.

Organizator wydarzenia pokrywa koszty podróży do/z Warszawy oraz zakwaterowania uczestników/czek (2 noclegi – 24/24.09. oraz 25/26.09. – w uzasadnionych przypadkach np. brak możliwości odbycia podróży powrotnej dn. 26.09. możliwe jest opłacenie 3 noclegów po wcześniejszym uzgodnieniu z Organizatorem wydarzenia) do łącznej kwoty w wysokości 474 zł (koszt przejazdu 150 zł, nocleg 162 zł/noc).

Organizator zapewnia możliwość skorzystania z wcześniej zarezerwowanych przez niego noclegów w pokojach 2 osobowych w hotelu w centrum Warszawy (liczba miejsc ograniczona) oraz pomoc w znalezieniu noclegu dla pozostałych uczestników Forum, którzy wyrażą taką potrzebę. Noclegi zarezerwowane przez Organizatora obejmują 2 noce:

  • 24/25.09.2015 r. – 20 miejsc noclegowych w pokojach 2 osobowych
  • 25/26.09.2015 r. – 30 miejsc noclegowych w pokojach 2 osobowych

W przypadku nieskorzystania z noclegów zarezerwowanych przez Organizatora, uczestnicy samodzielnie dokonują rezerwacji i opłaty noclegów oraz transportu, a zwrot kosztów nastąpi wyłącznie na podstawie wystawionej przez organizację uczestniczącą noty obciążeniowej. Nota powinna zostać dostarczona Organizatorowi do 14 dni od daty zakończenia wydarzenia.

Uwaga: Forum odbywać się będzie w ścisłym centrum Warszawy. Ze względu na brak nieodpłatnych parkingów oraz trudności komunikacyjne, organizator nie poleca podróżowania samochodem.

Organizator nie pokrywa kosztów związanych z opłatami parkingowymi itp. Organizator zwraca koszty przejazdów komunikacją miejską po Warszawie z miejsca zakwaterowania do miejsca odbywania się Forum na podstawie pozycji zawartych w nocie obciążeniowej (w wyjątkowych sytuacjach możliwy jest zwrot kosztów za dojazdy taksówkami).

Załączniki:
Nota obciażeniowa